Gimnazjum pod patronatemLinux.pl

Euronet 50/50 max
Oficjalna strona projektu
Nasze planowane działania w projekcie
Logo projektu
Menu
Główna
Dyrektor
Nauczyciele
Historia szkoły
Galeria zdjęć
Prezentacje
Dziennik elektroniczny
Dziennik
Kliknij na link powyżej, aby przejść do strony logowania idziennika
Dodatkowa oferta edukacyjna
Innowacje pedagogiczne
Programy autorskie
Dokumenty szkolne
Dokumenty do pobrania
Statut
Szkolny Zestaw Programów Nauczania
WSO
Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017
Legendy naszego regionu
Bociania sprawiedliwość
Chłopskie szczęście
Czarcia zapłata
Droga do piekła
Legenda o dzwonie, co miał litościwe serce
Niewdzięczne dziecko
Niezwykła żona
Piekielne polowanie
Skarb
Skrzacie wesele
Srebrne psy
Suknia wodnicy
Trójnożny zając
Zaczarowana studnia
Zaklęte ptaki
Złoto czarnego psa
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 2
Nauczyciele
  1. mgr Mariusz Pawłowski - dyrektor

  2. mgr Małgorzata Aziukiewicz - z-ca dyrektora, pedagog szkolny

  3. mgr Marzena Pietruk-Żytkowska - pedagog szkolny

  4. mgr Monika Marczuk - logopeda szkolny

  5. mgr Jarosław Biskupski - język polski, biblioteka

  6. mgr Irena Moraczyńska - język polski

  7. mgr Danuta Syroka - język polski, klasy młodsze

  8. mgr Renata Kopczewska - matematyka

  9. mgr Anna Borowik - matematyka

  10. mgr Beata Holewa - informatyka, fizyka

  11. mgr Eliza Labuda-Kopycińska - historia, edukacja dla bezpieczeństwa, plastyka

  12. mgr Danuta Steć - historia,wos

  13. mgr Małgorzata Ujma- chemia, biologia, technika, wychowanie do życia w rodzinie

  14. mgr Anna Kleczkowska - geografia,przyroda,  biblioteka

  15. mgr Ryszard Hendryk - wf

  16. mgr Eugeniusz Krassowski - wf

  17. mgr Iwona Knut- język angielski

  18. mgr Iwona Wota - język niemiecki 

  19. mgr Dagmara Zakrzewska - język angielski

  20. mgr Małgorzata Andrzejczak - religia, muzyk, klasy młodsze

  21. ks. Arkadiusz Oslislok- religia

  22. mgr Alfreda Zdyb - klasy młodsze

  23. mgr Agata Sereda - klasy młodsze

  24. mgr Magdalena Żywicka - świetlica, klasy młodsze

  25. mgr Aleksandra Skawińska - klasy młodsze

  26. mgr Monika Pietraś - świetlica, wf

  27. Aleksandra

© 2008 GIMS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
powered by jPORTAL 2 & UserPatch